Монітор Gigabyte G27FC 27 " чорний
Відео 14Фото 7 |
Універсальний 27-дюймовий монітор, який був створений з прицілом на ігри, але чудово проявив себе в ролі мультимедійного монітора. Він входить в ігрову серію Gigabyte 2022 року, позиціонується як продукт середньої цінової категорії, здатний задовольнити запити більшості вимогливих геймерів і кіберспортсменів-початківців. Gigabyte G27FC обладнаний вигнутим 27-дюймовим VA екраном з роздільною здатністю 1920x1080 і радіусом кривизни 1500.
Швидкість відгуку моделі становить 4 мс (від сірого до сірого), а частота оновлення екрана може досягати 165 Гц. Панель може похвалитися натуральною передачею кольорів і здатна відобразити 120% відтінків загальноприйнятого колірного спектру sRGB, або 90% трикутника DCI P3. Ігрова природа монітора наголошується на додаткових можливостях. Зокрема, пристрій підтримує технологію адаптивного згладжування AMD FreeSync Premium, а в меню монітора вшиті профілі з різними параметрами відображення, які адаптовані під конкретні ігрові жанри.
Додатково в меню можна зафіксувати перехрестя прицілу, вивести на екран лічильник FPS або висвітлити темні ділянки екрану, щоб виявити кемперів, що затаїлися в темряві. Підставка монітора дозволяє відрегулювати не тільки нахил екрана, але його висоту. Для зовнішньої комунікації передбачено два порти HDMI 1.4, один DisplayPort v 1.2 та 2 USB 3.0. Для озвучення ігрового процесу в корпус вбудована пара динаміків потужністю по 2 Вт кожен. Таким чином модель найбільше підійде і досвідченим, і геймерам-початківцям, які хотіли б відчути посилений ефект занурення від вигнутого екрану, але при цьому не готові переплачувати за 4K, G-SYNC та інші просунуті функції.
Купити Gigabyte G27FC 27 " чорний
Усі ціни 24 →Gigabyte 27” G27FC A Gaming Black G27FC A | 8 799 грн. |
Монітор GIGABYTE G27FC Gaming Monitor | 8 790 грн. |
Монітор ігровий GIGABYTE 27" G27FC-A (G27FC-A-EK) | 8 799 грн. |
Монітор Gigabyte G27FC-A | 10 448 грн. |
Монитор Gigabyte G27FC-A | 10 352 грн. |