Відеокарта Gigabyte GeForce GT 730 GV-N730D5-2GL
Відео 27Фото 4 |
Gigabyte GeForce GT 730 GV-N730D5-2GL Ultra HD 4Kкоротка |
|
Низькопрофільна бюджетна відеокарта з підтримкою двухмоніторних конфігурацій і швидкісний графічною пам'яттю стандарту GDDR5. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначена для виводу зображення в компактних системах, обладнаних процесором без вбудованого графічного ядра. Може використовуватися для підключення до моніторів високої і надвисокої роздільної здатності (до 4096х2160 включно).
Крім цього відеокарта Gigabyte GeForce GT 730 GV-N730D5-2GL підтримує апаратне декодування FullHD/4K відеоконтенту і без проблем виводить зображення на екрани LCD/OLED/QLED-телевізорів, що робить її хорошим вибором для комплектації доступних HTPC-систем. Графічний процесор GK208 (28 нм мікроархітектура Kepler), що працює у зв'язці з 2 Гб графічної пам'яті GDDR5 (64-біт), забезпечить базовий рівень 3D-продуктивності, якого достатньо для підтримки комфортної частоти зміни кадрів в популярних ігрових проєктах 2015-2018 років при роздільній здатності 1920х1080 і низьких/середніх налаштуваннях якості графіки. Карта має низький рівень тепловиділення (до 25 Вт), практично не створюючи скільки-небудь значимої навантаження на системний блок живлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce GT 730 GV-N730D5-2GL
Усі ціни 32 →Gigabyte GeForce GT 730 Low profile 2048MB (GV-N730D5-2GL) GV-N730D5-2GL | 2 599 грн. |
Видеокарта Gigabyte GeForce GT730 2048Mb (GV-N730D5-2GL) | 3 384 грн. |
Відеокарта Gigabyte GV-N730D5-2GL | 2 669 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce GT730 2048Mb (GV-N730D5-2GL) | 3 416 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce GT 730 (GV-N730D5-2GL) GeForce GT 730 (GV-N730 | 2 552 грн. |