Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 3080 TURBO LHR 10G (GV-N3080TURBO-10GD 2.0 LHR)
Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 3080 TURBO LHR 10G |
|
Одна з топових геймерських відеокарта 2021 року з компактною одновентиляторною системою охолодження Turbo Fan для ігрових систем, обладнаних моніторами wqhd/UltraHD / 4K-роздільної здатності. У зв'язці з продуктивним CPU здатна забезпечити стабільно високий фреймрейт у всіх ААА-тайтлах 2015-2021 року при максимальних налаштуваннях. Графічний процесор GA102 (Ampere, 8 нм) отримав вдосконалені RT-ядра 2-го покоління і тензорні ядра 3-го.
Підтримує апаратне прискорення ефектів RTX і інтелектуальне масштабування DLSS, реалізоване за допомогою алгоритмів глибокого навчання. Оновлений блок обробки відео дозволяє в режимі реального часу кодувати відеопотік 4K / 8K-роздільної здатності. Крім геймінгу, відеокарта Gigabyte GeForce RTX 3080 TURBO LHR 10g допоможе у вирішенні ряду ресурсомістких професійних завдань (machine learning, обробка медіаконтенту, 3D GPU-рендеринг і т.п.). Надійна система охолодження з випарною камерою і тангенціальним вентилятором на подвійному кульковому підшипнику викидає все нагріте повітря за межі системного блоку. Належить до відеоадаптерів класу Lite Hash Rate, які мають апаратне блокування Майнінг криптовалюта Ethereum і деяких інших альткоінов, для генерації яких використовується алгоритм Ethash.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce RTX 3080 TURBO LHR 10G
Відеокарта Gigabyte GeForce Rtx 3080 Turbo 10G rev. 2.0 (GV-N3080TURBO-10G | 24 210 грн. |
Видеокарта Gigabyte GeForce Rtx 3080 Turbo 10G rev. 2.0 (GV-N3080TURBO-10G | 23 979 грн. |
GIGABYTE GeForce RTX 3080 TURBO 10G LHR (GV-N3080TURBO-10GD) GV-N3080TURBO | 27 693 грн. |
GIGABYTE GeForce RTX 3080 TURBO 10G LHR (GV-N3080TURBO-10GD) | 29 355 грн. |