Монітор Gigabyte M34WQ 34 " чорний
Відео 12Фото 9 |
Великий надширокоекранний геймерський монітор UltraWQHD-дозволу (3440х1440) зі значним 34-дюймовим екраном (21:9), високою частотою оновлення, хорошою передачею кольору, підтримкою повноцінного виведення HDR-зображень і поліпшеною технологією синхронізації AMD FreeSync Premium Pro. Відноситься до топових моделей геймерського сімейства Gigabyte зразка 2021 року, які призначені для вимогливих геймерів і професійних кіберспортсменів.
Від ігрових моделей середнього класу відрізняється використанням вражаюче великої (80х33,5 см) і швидкодіючої 8-бітної матриці Innolux типу IPS з малим часом відгуку 4 мс і частотою оновлення 144 Гц. Якісний екран монітора Gigabyte M34WQ забезпечує високу яскравість, хорошу контрастність і бездоганну чіткість відображення швидкого руху. Він стане хорошим вибором для будь-яких популярних ігрових жанрів і кіберспортивних дисциплін (включаючи розраховані на багато користувачів змагальні шутери: Fortnite, Counter-Strike, PUBG, Battlefield, Overwatch, Warface та ін).
Завдяки підтримці технології AMD FreeSync Premium, монітор здатний виконувати автоматичну синхронізацію оновлення екрану зі швидкістю рендеринга відеокарти, що виключає появу міні-лагів і артефактів. Можливість повноцінного виведення HDR-відео, підтверджена сертифікатом DisplayHDR 400, гарантує кінематографічну якість виведення в іграх і дозволить отримати максимум задоволення від перегляду фільмів.
Купити Gigabyte M34WQ 34 " чорний
Усі ціни 33 →Gigabyte 34" M34WQ Gaming Black M34WQ | 19 999 грн. |
Монітор GIGABYTE M34WQ | 18 600 грн. |
Монітор ігровий GIGABYTE 34" M34WQ (M34WQ-EK) | 19 999 грн. |
GIGABYTE M34WQ | 18 650 грн. |
Монітор Gigabyte M34WQ | 18 900 грн. |