Блок живлення Gigabyte P-Series 2020 P750GM
Відео 5Фото 7 |
Gigabyte P-Series 2020 P750GM 2020 рік80+ Gold 450 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 550 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 750 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold 850 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte P-Series 2020 P750GM
Усі ціни 58 →Gigabyte P750GM 750W (GP-P750GM) GP-P750GM | 3 599 грн. |
Блок питания Gigabyte 750W (P750GM) | 3 406 грн. |
Блок живлення Gigabyte 750W (P750GM) | 3 406 грн. |
Блок живлення Gigabyte 750W GP-P750GM | 3 599 грн. |
Блок питания 750w, Gigabyte p750gm, Black, модульный, 120 мм (hyb), Active | 3 853 грн. |
3 1 1 4 |
Норм блок живлення, навантаження тримає спокійно, дуже понравилася функція фанстоп, дуже тихо. НО, дуже важлива інформація: якщо підключати в підовжувач (або просто розетку) без заземлення, то під час роботи постійний шум (тріск-шелест) Тиха робота Не дуже привабливі та непослухові дроти в комплекті Євгеній Стадник: користуюся Gigabyte P750GM менше місяця |
Відпрацював Максим 1,5 роки та здав за гарантією. Повернення грошей. Dota 2: користуюся Gigabyte P1000GM більше року |
P1000GM Немає Не раджу. Свистить при роботі, знаходиться поруч неможливо, через якийсь час просто починає боліти голова. Двічі відправляв до сервісного центру, через магазин, двічі повернули з позначкою, що несправність не підтверджена, хоча навіть їм на пошту кидав аудіозапис зі свистом блоку живлення. Таке відчуття, що вони його навіть не підключали. Сервісний центр MTI. І це єдиний сервісний центр, який офіційно може дати вам акт про несправність продукції Гігабайт, без нього ви не повернете ні обмін оформити не можете. Подумайте добре при виборі продукції цієї компанії за будь-якого браку відповідальності нуль. Навіть на офіційному сайті Гігабайт, відмовляються всім чим завгодно, тільки б не брати відповідальність на себе! Всім удачі та хороших покупок! Саня Иванов: користуюся Gigabyte P1000GM менше місяця |
Тайванський гігант Gigabyte давно і міцно займає важливу роль на ринку материнських плат і відеокарт, але ніяк не блоків живлення. Вийшла в 2020 році модель Gigabyte P-Series 2020 похитнула цей стереотип, показавши, що в Gigabyte працюють майстри на всі руки.
P-Series 2020-це сучасний модульний блок живлення на стику різних цінових категорій, який компанія Gigabyte випустила після успішного старту БЖ серії Aorus. Для своїх характеристик P-Series коштує не так вже й багато, володіє 90% ККД і в цілому є одним з найдоступніших варіантів з запасом потужності 750 Вт, сертифікатом 80+ Gold і японськими конденсаторами під капотом. Подібний набір характеристик робить його небезпечним конкурентом для народних блоків живлення Chieftec Proton і Be quiet System Power 9.
Принадність цієї моделі полягає в продуманій економії. У Gigabyte грамотно розставили пріоритети, використавши Японські електроліти, японські конденсатори і надійні твердотільні рішеннями. Як наслідок-висока якість вихідної напруги в поєднанні з низьким рівнем пульсацією, мінімальними осіданнями і в цілому стабільною роботою. За основною 12-вольтної лінії P-Series 2020 здатний видати 732 Вт, тобто 99.7% від номіналу. Плюс до всього вертушка на гідравлічному підшипнику працює тихіше звичайної втулки і з великою часткою ймовірності прослужить довше.
Модификації Gigabyte P-Series 2020
Ціни на Gigabyte P-Series 2020 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte P-Series 2020 P450B | від 1 721 грн. | 36 пропозицій | ||
Gigabyte P-Series 2020 P550B | від 1 930 грн. | 64 пропозиції | ||
Gigabyte P-Series 2020 P750GM | від 3 184 грн. | 59 пропозицій | ||
Gigabyte P-Series 2020 P850GM | від 3 538 грн. | 62 пропозиції |