Сушарка для білизни Gimi Aliante (GM14206)
Gimi Aliante |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gimi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gimi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gimi Aliante
Усі ціни 16 →Сушилка Gimi Aliante напольная (153382) | 1 767 грн. |
Сушарка Gimi Aliante підлогова (153382) | 1 785 грн. |
Сушарка для білизни Gimi Aliante підлогова 20 м (153382) (928561) 928561 | 2 099 грн. |
Сушарка для білизни підлогова Gimi Aliante 20м (153382) | 2 078 грн. |
Сушарка для білизни підлогова Gimi Aliante (154780) 928561 | 1 889 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →