Сушарка для білизни Gimi Brio Super 60
Фото 2 |
Gimi Brio Super 60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gimi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gimi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gimi Brio Super 60
Усі ціни 16 →Сушарка Gimi Brio Super 60 настінна (155868) | 665 грн. |
Сушилка Gimi Brio Super 60 настенная (155868) | 665 грн. |
Сушарка для білизни Gimi Brio Super 60 настінна 3 м (155868) (928578) 9285 | 699 грн. |
Сушарка для білизни настінна Gimi Brio Super 60 3м (155868) | 692 грн. |
Сушарка для білизни настінна Gimi Brio Super 60 (156048) 928578 | 629 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Gimi Brio Super 60
Ціни на Gimi Brio Super 60 |
---|---|---|---|---|
Gimi Brio Super 60 | від 629 грн. | 21 пропозиція | ||
Gimi Brio Super 80 | від 1 700 грн. | 2 пропозиції | ||
Gimi Brio Super 100 | від 1 700 грн. | 2 пропозиції | ||
Gimi Brio Super 120 | від 809 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →