Сушарка для білизни Gimi Lift 160
Фото 3 |
Gimi Lift 160 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gimi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gimi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gimi Lift 160
Усі ціни 18 →Сушарка Gimi Lift 160 настінна (153566) | 1 805 грн. |
Сушилка Gimi Lift 160 настенная (153566) | 1 805 грн. |
Сушилка для белья Gimi Lift 160 настенно-потолочная 9.5 м (153566) (928581 | 2 266 грн. |
Сушарка для білизни Gimi Lift 160 настінно-стельова 9.5 м (153566) (928581 | 1 899 грн. |
Сушарка для білизни настінно-стельова Gimi Lift 160 9.5м (153566) | 1 880 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Gimi Lift 160
Ціни на Gimi Lift 160 |
---|---|---|---|---|
Gimi Lift 100 | від 2 600 грн. | 2 пропозиції | ||
Gimi Lift 120 | від 1 228 грн. | 7 пропозицій | ||
Gimi Lift 140 | від 1 389 грн. | 26 пропозицій | ||
Gimi Lift 160 | від 1 480 грн. | 21 пропозиція | ||
Gimi Lift 180 | від 1 535 грн. | 29 пропозицій | ||
Gimi Lift 200 | від 1 646 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →