Термобокси Gio'Style Bravo 23
Відео 1Фото 5 | Товар застарів 3 773 грн. Тип: термобокси; Об'єм (л): 23; Збереження температури на (ч): 14; Знімна кришка; підстаканник; Габарити (см): 37.8x25.5x38; Вага (кг): 1.88; |
Gio'Style Bravo 23 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gio'Style 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gio'Style.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Gio'Style Bravo 23
Ціни на Gio'Style Bravo 23 |
---|---|---|---|---|
Gio'Style Bravo 25 | від 1 292 грн. | 3 пропозиції | ||
Gio'Style Bravo 30 | від 1 367 грн. | 1 пропозиція | ||
Gio'Style Bravo 32 | від 1 467 грн. | 1 пропозиція |