Каструля Gipfel Genesis 1254
Gipfel Genesis 1254 2.2 л2.9 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gipfel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gipfel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gipfel Genesis 1254
Каструля Gipfel Genesis 2.8 л 20х11.5 см (1254) | 4 275 грн. |
Кастрюля с крышкой Gipfel Genesis 2,9 л 1254 | 3 879 грн. |
Gipfel GP-1254 | 4 197 грн. |
Модификації Gipfel Genesis 1254
Ціни на Gipfel Genesis 1254 |
---|---|---|---|---|
Gipfel Genesis 1253 | від 3 339 грн. | 5 пропозицій | ||
Gipfel Genesis 1254 | від 3 879 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →