Каструля Gipfel Metropole 1735
Gipfel Metropole 1735 3 л5.2 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gipfel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gipfel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gipfel Metropole 1735
Каструля Gipfel Metropole 5.2 л (1735) | 3 059 грн. |
Кастрюля с крышкой Gipfel Metropole 4,5 л 1735 | 2 776 грн. |
Gipfel GP-1735 | 3 004 грн. |
Модификації Gipfel Metropole 1735
Ціни на Gipfel Metropole 1735 |
---|---|---|---|---|
Gipfel Metropole 1734 | від 2 274 грн. | 5 пропозицій | ||
Gipfel Metropole 1735 | від 2 776 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →