Вантажна шина Giti GDR638 235/75 R17.5 132M
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Giti GDR638 235/75 R17.5 132M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giti GDR638 235/75 R17.5 132M
Giti GDR638 (ведущая) (235/75R17.5 132M) | 8 408 грн. |
Giti GDR638 (приводная) 235/75 R17.5 132/130M 14PR "3PMSF" | 8 150 грн. |
Грузовые шины Giti GDR638 (ведущая) 235/75 R17.5 132/130M 1002537887 | 8 487 грн. |
Вантажні шини Giti GDR638 (провідна) 235/75 R17.5 132/130M | 8 996 грн. |
Модификації Giti GDR638 235/75 R17.5 132M
Ціни на Giti GDR638 235/75 R17.5 132M |
---|---|---|---|---|
Giti GDR638 235/75 R17.5 129M | від 8 282 грн. | 2 пропозиції | ||
Giti GDR638 235/75 R17.5 132M | від 8 150 грн. | 4 пропозиції | ||
Giti GDR638 245/70 R17.5 136M | від 8 000 грн. | 5 пропозицій |