Вантажна шина Giti GSR225 315/60 R22.5 154L
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Giti GSR225 315/60 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giti GSR225 315/60 R22.5 154L
Giti GSR225 (рулевая) 315/60 R22.5 152/148L | 14 243 грн. |
Giti GSR225 (рулевая) (315/60R22.5 154L) | 14 321 грн. |
Giti GSR225 (рулевая) 315/60 R22.5 154/148L 20PR "M+S" | 14 000 грн. |
Грузовые шины Giti GSR225 (рулевая) 315/60 R22.5 152/148L 1001402789 | 14 450 грн. |
Вантажні шини Giti GSR225 (кермова) 315/60 R22.5 152/148L | 15 317 грн. |