Вантажна шина Giti GTL919 245/70 R19.5 141J
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Giti GTL919 245/70 R19.5 141J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giti GTL919 245/70 R19.5 141J
Giti GTL919 (прицепная) (245/70R19.5 141J) | 8 836 грн. |
Giti GTL919 (руль/прицеп) 245/70 R19.5 141/140J 18PR "M+S" | 10 500 грн. |
Грузовые шины Giti GTL919 (прицепная) 245/70 R19.5 141/140J 1001293710 | 8 917 грн. |
Вантажні шини Giti GTL919 (причіпна) 245/70 R19.5 141/140J | 9 452 грн. |
Шина Giti GTL919 (причіпна) 245/70 R19.5 141/140J | 9 577 грн. |