Вантажна шина Giti GTL919 285/70 R19.5 150J
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Giti GTL919 285/70 R19.5 150J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giti GTL919 285/70 R19.5 150J
Усі ціни 7 →Giti GTL919 (прицепная) 285/70 R19.5 150/148J | 10 603 грн. |
Giti GTL919 (прицепная) (285/70R19.5 150J) | 10 761 грн. |
Giti GTL919 (руль/прицеп) 285/70 R19.5 150/148J 18PR "M+S" | 10 350 грн. |
Грузовые шины Giti GTL919 (прицепная) 285/70 R19.5 150/148J 1001246197 | 10 757 грн. |
Giti GTL919 причіпна (285/70R19,5 150/148J) 326140 | 10 452 грн. |
Вантажні шини Giti GTL919 (причіпна) 285/70 R19.5 150/148J | 11 402 грн. |
Шина Giti GTL919 (причіпна) 285/70 R19.5 150/148J | 11 666 грн. |