Вантажна шина Giti GTL919 385/55 R22.5 160K
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Giti GTL919 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giti GTL919 385/55 R22.5 160K
Giti GTL919 (прицепная) (385/55R22.5 160K) | 15 329 грн. |
Giti GTL919 (руль/прицеп) 385/55 R22.5 160K 20PR "M+S" | 14 950 грн. |
Шина Giti GTL919 (причіпна) 385/55 R22.5 160K | 16 774 грн. |