Радіатор опалення Global Oskar 1800/95 1
від 2 531 до 2 836 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:секційний Матеріал:алюміній Підключення:бічне Країна:Італія |
Модифікації Global Oskar 6
Характеристики
Global Oskar 1800/95 1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Global 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Global.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Global Oskar 1800/95 1
Global Radiatori Global Radiatori Oskar 1800/95 | 2 765 грн. |
Global Radiatori OSKAR 1800 14437 | 2 531 грн. |
Алюмінієвий радіатор Global OSKAR 1800 | 2 836 грн. |
Закрити
Рекомендуємо