Витяжка GLOBALO Delico 50.1
Відео 1Фото 21 |
GLOBALO Delico 50.1 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GLOBALO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GLOBALO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GLOBALO Delico 50.1
Усі ціни 14 →Витяжка GLOBALO DELICO 50.1 BLACK | 5 767 грн. |
Витяжка вбудована Globalo Delico 50.1 BLACK DELICO501BLACK | 5 386 грн. |
Витяжка Globalo Delico 50.1 Inox | 5 902 грн. |
Витяжка GLOBALO Delico 50.1 Inox | 5 390 грн. |
Витяжка GLOBALO Delico 50.1 White | 5 767 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →