Витяжка GLOBALO Retio 60.1
Фото 23 |
GLOBALO Retio 60.1 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GLOBALO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GLOBALO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GLOBALO Retio 60.1
Усі ціни 15 →Витяжка GLOBALO Retio 60.1 Black | 7 172 грн. |
Вытяжка встраиваемая GLOBALO Retio 60.1 Black RETIO601BLACK | 7 153 грн. |
Витяжка GLOBALO Retio 60.1 Black | 8 469 грн. |
Витяжка GLOBALO RETIO 60.1 WHITE | 8 008 грн. |
Витяжка GLOBALO RETIO 60.1 INOX | 7 964 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →