Витяжка GLOBALO Roxano 39.1
Фото 33 |
GLOBALO Roxano 39.1 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GLOBALO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GLOBALO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GLOBALO Roxano 39.1
Усі ціни 39 →Витяжка GLOBALO Roxano 39.1 White | 22 044 грн. |
Витяжка Globalo Roxano 39.1 Inox | 21 894 грн. |
Витяжка декоративна Globalo Roxano 39.1 Black | 21 553 грн. |
Globalo Roxano 39.1 Inox | 21 360 грн. |
Globalo Roxano 39.1 Inox | 21 894 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →