Витяжка GLOBALO Toredo Isola 40.4
Фото 13 |
GLOBALO Toredo Isola 40.4 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GLOBALO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GLOBALO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GLOBALO Toredo Isola 40.4
Усі ціни 22 →Витяжка GLOBALO Toredo Isola 40.4 | 17 640 грн. |
Витяжка Globalo Toredo Isola 40.5 Light Gold | 47 027 грн. |
Витяжка Globalo Toredo Isola 40.5 Inox | 19 137 грн. |
Globalo Toredo Isola 40.5 Light Gold | 45 880 грн. |
Globalo Toredo Isola 40.5 Light Gold | 47 027 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →