Змішувач Globus Lux Caprice GLCA-0102N
Globus Lux Caprice GLCA-0102N Capriceбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Caprice GLCA-0102N
Усі ціни 20 →Змішувач у ванну однозахватний із коротким зливом GLOBUS LUX Caprice GLCA- | 1 608 грн. |
Globus GLCA-0102N | 1 608 грн. |
Змішувач для ванни Globus Lux Caprice GLCA-0102N 4032025191 | 1 608 грн. |
Globus GLCA-0102N | 1 606 грн. |
Globus Lux Змішувач для ванни Globus Lux Caprice GLCA-0102N | 1 324 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →