Змішувач Globus Lux Clinic GLCA-1033
Фото 4 |
Globus Lux Clinic GLCA-1033 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Clinic GLCA-1033
Усі ціни 15 →Кран на раковину хірургічний ліктьовий GLOBUS LUX CLINIC GLCA-1033 хром ла | 965 грн. |
Globus Lux Змішувач для кухні Globus Lux CLINIC GLCA-1033 | 913 грн. |
Змішувач для кухні Globus Lux CLINIC GLCA-1033 6902501170081 | 965 грн. |
Змішувач для кухні Globus Lux CLINIC GLCA-1033 000001683 | 965 грн. |
Смеситель для кухни локтевой Globus Lux Clinic GLCA-1033 000001683 | 965 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →