Змішувач Globus Lux GLN-2-106MIX
Фото 12 |
Globus Lux GLN-2-106MIX |
|
У комплекті настінний тримач для гігієнічної лійки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux GLN-2-106MIX
Усі ціни 21 →Змішувач для гігієнічного душу GLOBUS LUX GLN-2-106MIX прихованого монтажу | 2 208 грн. |
Смеситель гигиенический Globus Lux GLN-2-106MIX | 2 198 грн. |
Globus Lux Змішувач гігієнічний Globus Lux GLN-2-106MIX | 2 206 грн. |
Globus Lux GLN-2-106MIX | 2 208 грн. |
Змішувач гігієнічний Globus Lux GLN-2-106MIX 9694900304193158 | 2 208 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →