Змішувач Globus Lux Koln GLK-102N
Фото 7 |
Globus Lux Koln GLK-102N Kolnбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Koln GLK-102N
Усі ціни 30 →Кран у ванну одновентильний із коротким носиком GLOBUS LUX KOLN GLK-102N х | 1 764 грн. |
Globus GLK-102N | 1 764 грн. |
Змішувач для ванни Globus Lux Koln GLK-0102N 4032025204 | 1 764 грн. |
Globus GLK-102N | 1 758 грн. |
Globus Lux Змішувач для ванни Globus Lux Koln GLK-0102N | 1 635 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →