Змішувач Globus Lux Koln GLK-208
Globus Lux Koln GLK-208 Kolnбез ручного душу |
|
Довжина виливу 300 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Koln GLK-208
Усі ціни 25 →Кран у ванну однозахватний із поворотним виливом GLOBUS LUX KOLN GLK-208 х | 1 772 грн. |
Змішувач для ванни Globus Lux Koln GLK-0208 4032025205 | 1 772 грн. |
Globus GLK-208 | 1 766 грн. |
Globus Lux Змішувач для ванни Globus Lux Koln GLK-0208 | 1 772 грн. |
0208 ,euro латунь L350мм Змішувач для ванної Globus Lux Koln glk | 1 959 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →