від 1 388 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 67 мм, глибина 100 мм, Китай, гарантія 5 років
від 3 580 грн.душова система, змішувач: одноважільний, лійка: режимів 1, верхній душ: 200 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, шланг, кріплення ручного душу
від 1 350 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, Китай
від 4 456 грн.вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, лійка: 95 мм, режимів 1, верхній душ: 200 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, шланг, кріплення ручного душу
від 2 443 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, Китай, гарантія 5 років
від 1 077 грн.вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, верхній душ: 50 мм, комплект: змішувач
від 2 770 грн.для біде, одноважільний, вбудований, Китай, гарантія 5 років
від 1 693 грн.вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, верхній душ: режимів 1, комплект: змішувач
від 749 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 65 мм, глибина 160 мм, Китай, гарантія 5 років
від 919 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 200 мм, глибина 205 мм, Китай, гарантія 5 років
від 1 030 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 250 мм, глибина 215 мм, Китай, гарантія 5 років
від 2 390 грн.для біде, одноважільний, настільний монтаж, Китай, гарантія 5 років
від 2 283 грн.для ванни, для прийняття душу, для умивальника, одноважільний, настінний монтаж, Китай, гарантія 5 років
від 2 687 грн.для ванни, для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж, Китай
від 2 251 грн.для біде, одноважільний, настільний монтаж, Китай, гарантія 5 років
від 962 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, Китай
від 2 701 грн.для ванни, для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж, струмінь: глибина 175 мм, Китай, гарантія 5 років
від 1 806 грн.для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж, Китай, гарантія 5 років
від 1 797 грн.для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж, Китай