Гігієнічна лійка Globus Lux S177 SUS (9694900304191122)
Globus Lux S177 SUS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux S177 SUS
Усі ціни 11 →Лійка для гігієнічного душу GLOBUS LUX S-177 000016263 хром латунь | 312 грн. |
Globus Lux Душова гігієнічна стоп-лійка Globus Lux S-177 | 312 грн. |
Душова гігієнічна стоп-лійка Globus Lux S-177 9694900304191122 | 312 грн. |
Душова гігієнічна стоп-лійка Globus Lux S-177 | 312 грн. |
Гігієнічна стоп-лійка Globus Lux S 177 SUS | 312 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →