Змішувач Globus Lux Seva GLSV-0101
Globus Lux Seva GLSV-0101 Sevaбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Seva GLSV-0101
Усі ціни 20 →Кран на раковину одновентильний GLOBUS LUX SEVA GLSV-0101 хром латунь 0000 | 1 341 грн. |
Globus GLSV-0101 | 1 341 грн. |
Змішувач для умивальника Globus Lux Seva GLSV-0101 хром 4032025600 | 1 341 грн. |
Globus GLSV-0101 | 1 330 грн. |
Globus Lux Змішувач для умивальника Globus Lux SEVA GLSV-0101 | 1 151 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →