від 1 671 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: глибина 125 мм, Китай, гарантія 5 років
від 3 346 грн.душова система, змішувач: одноважільний, от стены 180 мм, верхній душ: 200 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, шланг, кріплення ручного душу
від 1 700 грн.для біде, одноважільний, вбудований, Китай, гарантія 5 років
від 2 969 грн.душова система, змішувач: одноважільний, лійка: 75 мм, режимів 3, верхній душ: 200 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, телескопічна, шланг, кріплення ручного душу
від 704 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: глибина 200 мм, Китай, гарантія 5 років
від 685 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 75 мм, глибина 160 мм, Китай, гарантія 5 років
від 830 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 200 мм, глибина 210 мм, Китай, гарантія 5 років
від 1 470 грн.для ванни, для прийняття душу, для умивальника, одноважільний, настінний монтаж, струмінь: глибина 375 мм, Китай, гарантія 5 років
від 781 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 50 мм, глибина 110 мм, Китай, гарантія 5 років
від 1 607 грн.для біде, одноважільний, вбудований, Китай, гарантія 5 років
від 1 179 грн.для біде, одноважільний, настінний монтаж, Китай, гарантія 5 років
від 1 244 грн.для ванни, для прийняття душу, для умивальника, одноважільний, без душової лійки, настінний монтаж, Китай
від 989 грн.для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж, Китай, гарантія 5 років
від 634 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, Китай
від 1 451 грн.для ванни, для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж, струмінь: глибина 148 мм, Китай, гарантія 5 років
від 733 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 50 мм, глибина 110 мм, Китай, гарантія 5 років
від 1 125 грн.для кухні, одноважільний, настінний монтаж, Китай, гарантія 5 років
від 762 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 200 мм, глибина 220 мм, Китай, гарантія 5 років
від 632 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: глибина 200 мм, Китай, гарантія 5 років
від 786 грн.для біде, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 40 мм, глибина 90 мм, Китай, гарантія 5 років