Біокамін Gloss Fire Alaid Style 700
Відео 1Фото 6 | Очікується у продажу 16 479 грн. Тип: пальник; Призначення: вбудований; Потужність (кВт): 3.5; Об'єм пальника (л): 1.9; Довжина полум'я (мм): 587; Тип палива: рідке; Габарити (мм): 700x65x150; Матеріал пальника: нержавіюча сталь; Вага: 12.9; |
Gloss Fire Alaid Style 700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gloss Fire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gloss Fire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Gloss Fire Alaid Style 700
Ціни на Gloss Fire Alaid Style 700 |
---|---|---|---|---|
Gloss Fire Alaid Style 300 | від 8 159 грн. | 1 пропозиція | ||
Gloss Fire Alaid Style 400 | від 10 289 грн. | 1 пропозиція | ||
Gloss Fire Alaid Style 600 | від 14 349 грн. | 1 пропозиція |