Моторне мастило GM Dexos 1 5W-30 1 л
GM Dexos 1 5W-30 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GM Dexos 1 5W-30 1 л
Усі ціни 13 →Моторное масло General Motors Dexos 1 5W30 (1л.) 95599919 | 267 грн. |
Моторное масло GM Motor Oil Dexos1 5W-30 (Канистра 1л) 95599919 | 311 грн. |
OPEL 95599919 | 342 грн. |
GM Motor Oil Dexos1 5W-30 1л. 95599919 | 276 грн. |
Олія моторна GM Motor Oil Dexos1 5W-30 1 л 95599919 | 378 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації GM Dexos 1 5W-30
Ціни на GM Dexos 1 5W-30 |
---|---|---|---|---|
GM Dexos 1 5W-30 1 л | від 251 грн. | 13 пропозицій | ||
GM Dexos 1 5W-30 3.8 л | від 788 грн. | 1 пропозиція | ||
GM Dexos 1 5W-30 5 л | від 1 171 грн. | 14 пропозицій |