Моторне мастило GM Dexos 2 Longlife 5W-30 1 л
Відео 11Фото 1 |
GM Dexos 2 Longlife 5W-30 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GM Dexos 2 Longlife 5W-30 1 л
Усі ціни 35 →Моторное масло General Motors Dexos 2 5W-30 (1л.) 93165554 | 282 грн. |
Олива моторна синтетична GENERAL MOTORS Dexos 2 Longlife 5W-30, 1л (194200 | 300 грн. |
Масло моторное GM Dexos2 Longlife 5W-30 (Канистра 1л) 93165554 | 318 грн. |
Моторное масло GM DEXOS 2 5W-30 1л OA-22147 | 445 грн. |
Моторна олива General Motors dexos2 5W-30, 1л (7153) 7153 | 263 грн. |
ще 20 пропозицій
0 1 2 2 |
має досить високу зольність у двигуні 100-150т є відкладення дешеве зольність йцукен: користуюся GM Dexos 2 Longlife 5W-30 5L більше року |
пробіг "Еванда" 220тис,, використовував тільки це масло, не для ганяючих, міняю на 10 тис. знайдіть дилера, менш чесного і ОК. ціна-якість – оптимально! багато підробок Иван Викторович: користуюся GM Dexos 2 Longlife 5W-30 4L більше року |
Показано 2 з 5 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації GM Dexos 2 Longlife 5W-30
Ціни на GM Dexos 2 Longlife 5W-30 |
---|---|---|---|---|
GM Dexos 2 Longlife 5W-30 1 л | від 263 грн. | 39 пропозицій | ||
GM Dexos 2 Longlife 5W-30 2 л | від 488 грн. | 28 пропозицій | ||
GM Dexos 2 Longlife 5W-30 4 л | від 965 грн. | 28 пропозицій | ||
GM Dexos 2 Longlife 5W-30 5 л | від 1 195 грн. | 50 пропозицій | ||
GM Dexos 2 Longlife 5W-30 60 л | від 13 003 грн. | 3 пропозиції | ||
GM Dexos 2 Longlife 5W-30 205 л | від 63 882 грн. | 2 пропозиції |