Литий диск GMP Italia Drake 8x19/5x110 ET33 DIA65,1
Відео 2Фото 10 | від 8 201 до 13 214 грн. Порівняти ціни 26 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 110 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):33 мм |
Модифікації GMP Italia Drake 7
Характеристики
GMP Italia Drake 8x19/5x110 ET33 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Drake 8x19/5x110 ET33 DIA65,1
Сортувати
Литые диски GMP Italia Drake R19 W8 PCD5x110 ET33 DIA65.1 (black polished) | 9 276 грн. |
Диски GMP Italia Drake 8x19 5x110 ET33 DIA65,1 (black polished) | 9 433 грн. |
GMP Italia DRAKE Glossy Black (R19 W8.0 PCD5x110 ET33 DIA65.1 ) | 10 599 грн. |
GMP Italia DRAKE (8J x 19 5x110 ET33 DIA65.1) black diamond На замовлення | 12 413 грн. |
GMP Italia DRAKE W8.0 R19 PCD5x110 ET33 DIA65.1 Black | 9 097 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі