Литий диск GMP Italia Gunner 9x20/5x108 ET40 DIA63,4
Відео 1Фото 11 | від 11 196 до 17 803 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації GMP Italia Gunner 60
Характеристики
GMP Italia Gunner 9x20/5x108 ET40 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Gunner 9x20/5x108 ET40 DIA63,4
Сортувати
Литые диски GMP Italia Gunner R20 W9 PCD5x108 ET40 DIA63.4 (black polished | 11 196 грн. |
Диски GMP Italia Gunner 9x20 5x108 ET40 DIA63,4 (black polished) | 11 496 грн. |
GMP Italia Gunner black diamond (R20 W9.0 PCD5x108 ET40 DIA63.4) | 14 099 грн. |
GMP Italia Gunner (9J x 20 5x108 ET40 DIA63.4) Matt Anthracite Diamond На | 16 048 грн. |
GMP Italia Gunner Black Diamond R20 W9.0 PCD5x108 ET40 DIA63.4 | 16 564 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі