Литий диск GMP Italia Wonder 7,5x18/5x112 ET45 DIA57,1
Відео 1Фото 12 | від 9 263 до 13 938 грн. Порівняти ціни 29 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації GMP Italia Wonder 7
Характеристики
GMP Italia Wonder 7,5x18/5x112 ET45 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Wonder 7,5x18/5x112 ET45 DIA57,1
Сортувати
Литые диски GMP Italia Wonder R18 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1 (black polish | 10 300 грн. |
Диски GMP Italia Wonder 7,5x18 5x112 ET45 DIA57,1 (black polished) | 10 483 грн. |
GMP Italia WONDER Black Diamond (R18 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1) | 11 899 грн. |
GMP Italia Wonder (7.5J x 18 5x112 ET45 DIA57.1) black diamond На замовлен | 13 005 грн. |
GMP Italia Wonder R18 W7.5 PCD5x112 ЕТ45 DIA57.1 Black WOND75184513831I | 10 831 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі