Литий диск GMP Italia Wonder 7x17/5x112 ET45 DIA57,1
Відео 1Фото 12 | від 8 638 до 11 838 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації GMP Italia Wonder 7
Характеристики
GMP Italia Wonder 7x17/5x112 ET45 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Wonder 7x17/5x112 ET45 DIA57,1
Сортувати
Литые диски GMP Italia Wonder R17 W7 PCD5x112 ET45 DIA57.1 (black polished | 8 638 грн. |
GMP Italia WONDER Black Diamond (R17 W7.0 PCD5x112 ET45 DIA57.1) | 9 599 грн. |
GMP Italia Wonder (7J x 17 5x112 ET45 DIA57.1) BLACK POLISHED На замовленн | 10 536 грн. |
GMP Italia WONDER W7.0 R17 PCD5x112 ET45 DIA57.1 Black Poler | 9 611 грн. |
GMP Italia Wonder R17 W7 PCD5x112 ET45 DIA57.1 Black Diamond WOND701745138 | 9 263 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі