Комп'ютерні колонки Golden Field LA-027M BT
Golden Field LA-027M BT |
|
Стильна багатофункціональна акустична система формату 2.1, що складається з пари двосмугових колонок-сателітів та одного п'ятидюймового сабвуфера. Крім вбудованого підсилювача звукової частоти потужністю 38 Вт ця акустична система обладнана LED-дисплеєм, контролером Bluеtooth, вбудованим FM-тюнером, картридером і портом USB для відтворення аудіоконтенту з накопичувачів. Позиціонуються як продукт середньої цінової категорії, призначений для широкого кола користувачів, які віддають перевагу багатосмуговій акустиці з потужним басовим звучанням.
Акустична система Golden Field LA-027M BT може отримувати аналоговий звук від персонального комп'ютера, моноблока, ноутбука, неттопа, мультимедійної/ігрової приставки, CD/DVD-плеєра та телевізора. Модуль інтерфейсу Bluetooth допоможе створити бездротове сполучення з планшетами і смартфонами. Вбудований FM-тюнер з пам'яттю налаштувань та підтримка відтворення WMA/MP3-файлів з накопичувачів та карток пам'яті відкривають нові можливості для комфортного прослуховування аудіоконтенту. Кожен сателіт оснащений парою якісних динамічних випромінювачів сумарною потужністю 12 Вт, а сабвуфер (14 Вт) забезпечує соковитий бас.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Field 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Field.
Купити Golden Field LA-027M BT
Усі ціни 26 →Акустическая система Golden Field LA-027M Bt | 2 259 грн. |
Мультимедійна акустика Golden Field LA-027M BT | 2 350 грн. |
Акустична система Golden Field LA-027M BT Black | 2 280 грн. |
Акустическая система Golden Field la-027m bt Black | 2 206 грн. |
Акустическая система Golden Field LA-027M BT Black | 2 138 грн. |