Тример GoodLuck BC-3500
Потужний і доступний ручний тример мотокоса з бензиновим двигуном. Виробником позиціонується як інструмент базової цінової категорії 2016 модельного року, призначений для косіння трави та смітної порослі на газонах, садових та прибудинкових територіях значній площі. Завдяки силовій установці і ємному баку (1,2 л) відрізняється високою автономністю, може працювати на ділянках з нерівним рельєфом і складною геометрією поверхні.
Основою тримера GoodLuck BC-3500 став двотактний одноциліндровий бензиновий двигун об'ємом 43 см3 з довговічною хромованою поршневої групою. Японський карбюратор Walbro і ефективний ручний стартер гарантують простий і швидкий запуск. Система повітряного охолодження добре пристосована до експлуатації в тривалому режимі, а сам двигун здатний розвивати вражаючу потужність до 4,75 к.с.
Для косіння м'якої трави і трав'янистих бур'янів в комплекті є тримерна головка з волосінню діаметром 3 мм Для боротьби з сухостоєм та багаторічними травами є сталевий лопатевий ніж. Обрізання кущів і деревоподібної порослі виконується зубчастим диском діаметром 255 мм Підвісний плечовий ремінь і настроюється U-подібна рукоятка дають змогу правильно збалансувати тример, забезпечуючи комфортну роботу без передчасної втоми.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GoodLuck 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GoodLuck.
Купити GoodLuck BC-3500
Мотокоса GoodLuck BC-3500 | 2 845 грн. |
Бензокоса GoodLuck BC-3500 (2 насадки, ремінь-рюкзак) | 3 893 грн. |
Мотокоса GoodLuck BC-3500 | 3 262 грн. |
Бензокоса (бензотриммер) Good Luck ВС-3500(Original) | 3 034 грн. |
Бензокоса GoodLuck BC-3500 ORIGINAL (2 насадки, ремінь-рюкзак) | 3 784 грн. |