від 5 056 грн.32 ГБ, на 2 планках, DDR5, 6000 МГц, таймінги 30-36-36-76, 1.35 В, XMP, EXPO, радіатор
від 5 746 грн.2000 ГБ, M.2, 22x80, PCI-E 4.0 4x, 3D TLC NAND, запис: 6850 МБ/с, читання: 7000 МБ/с, гарантія 5 років
від 3 307 грн.64 ГБ, SDXC, читання: 280 МБ/с, запис: 95 МБ/с, UHS-II, Wi-Fi, довічна гарантія
від 1 100 грн.16 ГБ, на 2 планках, DDR4, 3200 МГц, таймінги 16-18-18, 1.35 В, радіатор
від 14 960 грн.1000 ГБ, M.2, 22x80, PCI-E 4.0 4x, 3D TLC NAND, запис: 5500 МБ/с, читання: 7000 МБ/с, гарантія 5 років
від 7 645 грн.256 ГБ, SDXC, читання: 280 МБ/с, запис: 95 МБ/с, UHS-II, Wi-Fi, довічна гарантія
від 4 941 грн.32 ГБ, на 2 планках, DDR5, 6400 МГц, таймінги 32-38-38-78, 1.35 В, XMP, EXPO, радіатор
від 3 849 грн.1000 ГБ, M.2, 22x80, PCI-E 4.0 4x, 3D TLC NAND, запис: 5500 МБ/с, читання: 7000 МБ/с, гарантія 5 років
від 2 793 грн.32 ГБ, SDHC, читання: 280 МБ/с, запис: 240 МБ/с, UHS-II, Wi-Fi
від 4 554 грн.32 ГБ, на 2 планках, DDR5, 5600 МГц, таймінги 30-36-36-76, 1.25 В, XMP, EXPO, радіатор
від 7 623 грн.2000 ГБ, M.2, 22x80, PCI-E 4.0 4x, 3D TLC NAND, запис: 6850 МБ/с, читання: 7000 МБ/с, гарантія 5 років
від 4 426 грн.64 ГБ, SDXC, читання: 280 МБ/с, запис: 240 МБ/с, UHS-II, Wi-Fi
від 861 грн.8 ГБ, 1 планка, DDR4, 3600 МГц, таймінги 18-22-22, 1.35 В, XMP, без охолодження
від 1 015 грн.256 ГБ, 2.5", 3D TLC NAND, запис: 555 МБ/с, читання: 535 МБ/с, SATA 3, гарантія 5 років
від 8 744 грн.128 ГБ, SDXC, читання: 280 МБ/с, запис: 240 МБ/с, UHS-II, Wi-Fi
від 3 098 грн.32 ГБ, на 2 планках, DDR4, 3600 МГц, таймінги 18-22-22, 1.35 В, XMP, радіатор
від 11 646 грн.4000 ГБ, M.2, 22x80, PCI-E 4.0 4x, 3D TLC NAND, запис: 6850 МБ/с, читання: 7000 МБ/с, гарантія 5 років
від 5 474 грн.32 ГБ, на 2 планках, DDR5, 6800 МГц, таймінги 34-40-40-80, 1.45 В, XMP, EXPO, радіатор
від 2 879 грн.512 ГБ, 2.5", 3D TLC NAND, запис: 555 МБ/с, читання: 540 МБ/с, SATA 3, гарантія 5 років
від 1 714 грн.16 ГБ, на 2 планках, DDR4, 3600 МГц, таймінги 18-22-22, 1.35 В, XMP, радіатор