Вантажна шина Goodride CR926 315/80 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Goodride CR926 315/80 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodride CR926 315/80 R22.5 154M
Goodride CR926 (универсальная) (315/80R22.5 154M) | 12 985 грн. |
Грузовые шины Goodride CR926 (универсальная) 315/80 R22.5 154/151M 1002130 | 13 090 грн. |
Goodride CR926 універсальна універсальна (315/80R22,5 154/151M) 354349 | 12 842 грн. |
Вантажні шини Goodride CR926 (універсальна) 315/80 R22.5 154/151M | 13 875 грн. |