Всесезонна шина Goodyear Cargo Vector 235/65 R16C 115R
Відео 3Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Cargo Vector 235/65 R16C 115R ТОП-3ТОП-5 |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Cargo Vector 235/65 R16C 115R
Усі ціни 10 →Goodyear Cargo Vector 235/65 R16C 115/113R | 6 260 грн. |
Goodyear Cargo Vector (235/65R16C 115R) | 5 928 грн. |
Goodyear Cargo Vector 235/65 R16C 115/113R 15517 | 6 229 грн. |
Goodyear Cargo Vector 235/65 R16C 115/113R | 6 106 грн. |
Шины Goodyear Cargo Vector 235/65 R16C 115/113R | 6 180 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →