Літня шина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/50 R20 109H
Відео 22Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/50 R20 109H 255/50 R20 109 H 255/50 R20 109 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/50 R20 109H
Усі ціни 22 →Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 255/50 R20 109H XL | 9 102 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 255/50 R20 109H | 9 852 грн. |
Летние шины Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 255/50 R20 109H XL 10018450 | 9 026 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV (255/50R20 109H) | 8 943 грн. |
GoodYear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 255/50 R20 109H | 8 600 грн. |
ще 17 пропозицій
0 0 3 6 |
Багато хто з знайомих їздить на цій гумі, нарікань немає, але зношується швидко при активній експлуатації (шашки по місту, або гонки по трасі). При спокійній їзді вистачить на 3-4 сезони. Аквапланування
Керованість Гальмування на сухому покритті Стійка до ям і поганої дороги Незначний шум Зношується не так швидко як конкуренти Ціна Hagreaves: користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/60 R18 107V більше року |
Показано 1 з 9 відгуків
ще 8 відгуків
Відеоогляди
Модификації Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/50 R20 109H
Ціни на Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/50 R20 109H |
---|---|---|---|---|
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/50 R20 109H | від 8 508 грн. | 22 пропозиції | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/50 R20 109Y | від 10 440 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →