Літня шина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 275/40 R20 106Y
Відео 22Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 275/40 R20 106Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 275/40 R20 106Y
Усі ціни 37 →Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 275/40 R20 106Y XL | 7 879 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 275/40 R20 106Y XL | 8 180 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 275/40 R20 106Y XL FP | 7 420 грн. |
Шина GoodYear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 275/40 R20 106Y XL | 7 753 грн. |
GoodYear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV XL 275/40R20 106Y | 9 219 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 3 6 |
Багато хто з знайомих їздить на цій гумі, нарікань немає, але зношується швидко при активній експлуатації (шашки по місту, або гонки по трасі). При спокійній їзді вистачить на 3-4 сезони. Аквапланування
Керованість Гальмування на сухому покритті Стійка до ям і поганої дороги Незначний шум Зношується не так швидко як конкуренти Ціна Hagreaves: користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/60 R18 107V більше року |
Показано 1 з 9 відгуків
ще 8 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →