Літня шина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 97Y
Відео 13Фото 9 |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 97Y |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Купити Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 97Y
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 97Y МО | 7 684 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 97Y XL FR 549723 | 6 426 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 97Y XL FR | 6 980 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 97Y | 8 251 грн. |
0 1 1 2 |
225/50 R17. Відкотив на цій гумі трохи більше 20 т.км, гумою повністю задоволений, зношування мінімальне внутрішня частина боковини трохи стирається більше, розвал - сходження в ідеалі, балансування в нормі. Виробництво Німеччина. Стоїть на Ауді А4 250л.с. повний привод Відмінне зчеплення з дорогою, як на сухому, так і на мокрому асфальті. Ні пробуксовок, ні переставок при вході в поворот немає. Короткий передбачуваний гальмівний шлях. Зношування шини при 20т. Км мінімальний, близько 2,2 – 2,3 мм. Континенталь преміум контакт зносився за цей пробіг в 1,5 рази більше за однакового стилю водіння. Але за комфортом приємніше. Найприємніший бонус це дуже прийнятна ціна за осудну якість та відмінні характеристики Досить галасливі, але за своїх плюсів, це особливо не турбує користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 97Y більше року |
Взяв докатати сезон на м3 46, після ведмедика гума відверто ніяка, навіть з урахуванням що поставив на ширші диски ціна 1 колесо ледве відбалансували, їздити окуратно, так як зчеплення відверто слабке Николай Перов: користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 265/35 R18 97Y менше місяця |
«Орлина» лінійка американських шин Goodyear впевнено тримає марку під флагманської лізі автогуми протягом довгих років. У 2019 році на дороги викотили вже п'яте покоління річної покришки зі спортивним характером F1 Asymmetric 5.
Спортивна душа
Модель підкуповує першокласними зчіпними властивостями, відмінною розгінної динамікою і високою ефективністю гальмування. На благо скорочення гальмівного шляху працює технологія Active Braking. Її суть полягає у збільшенні площі контактної плями під навантаженням до значень трекових шин. І по сухому, і по мокрому Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 зупиняється при екстреному гальмуванні як укопана.
Нарощування мускулатури
Малюнок протектора дістався авторезине від попередниці в особі Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3. Однак за рахунок застосування нової гумосуміші шина наростила мускулатуру в питаннях «мокрого» зчеплення і керованості на «сухостою» не в збиток іншим якостям (паливної економічності, зносостійкості і малошумности при коченні). Точність реакцій автошини «прокачали» за допомогою добавки в конструкцію брекера додаткового підсилюючого шару Power Cushion.
Видатні якості
Навздогін Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 не піддається догляду в аквапланування, демонструє відмінну курсову стійкість на високих швидкостях пересування і дарує інформативну зворотний зв'язок. У продажу «орлиную» шину можна зустріти в п'яти дюжинах легкових розмірностей під посадковий діаметр автомобільних коліс від R17 до R21.
Модификації Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 97Y
Ціни на Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 97Y |
---|---|---|---|---|
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 93Y | від 4 768 грн. | 22 пропозиції | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 97Y | від 6 426 грн. | 4 пропозиції | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 97Y Mercedes-Benz | від 6 706 грн. | 2 пропозиції |