Літня шина Goodyear Eagle F1 GSD3 275/45 R20 110Y
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Eagle F1 GSD3 275/45 R20 110Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Eagle F1 GSD3 275/45 R20 110Y
Усі ціни 8 →Goodyear Eagle F1 GS-D3 275/45 R20 110Y XL | 6 935 грн. |
Goodyear Eagle F1 GS-D3 275/45 R20 110Y XL | 6 630 грн. |
Goodyear Eagle F1 GS-D3 (275/45R20 110Y) | 6 762 грн. |
Шины Goodyear Eagle F1 GS-D3 275/45 ZR20 110Y XL | 7 020 грн. |
Goodyear Goodyear Eagle F1 GS-D3 275/45 R20 110Y XL | 7 066 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
З прес-релізу:
Goodyear Eagle F1 GS-D3 продовження знаменитої серії Goodyear Eagle F1 GS-D2, природна форма водовідвідних канавок і оптимізоване чергування блоків протектора покришки, а також введення до складу гуми силікону і спеціальні вставки в області посадкового місця забезпечують першокласну керованість. Одна з кращих покришок для високошвидкісних автомобілів.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →