Літня шина Goodyear EfficientGrip 2 SUV 215/65 R16 98H
Відео 12Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 215/65 R16 98H 215/65 R16 98 H 215/65 R16 98 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip 2 SUV 215/65 R16 98H
Усі ціни 35 →Шина GoodYear EfficientGrip 2 SUV 215/65 R16 98H | 4 094 грн. |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 215/65 R16 98H | 4 115 грн. |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 215/65 R16 98H | 4 840 грн. |
Летние шины Goodyear EfficientGrip 2 SUV 215/65 R16 98H 1001996494 | 4 336 грн. |
GOODYEAR Літня шина GOODYEAR EfficientGrip 2 SUV 215/65R16 98H | 4 474 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Goodyear EfficientGrip 2 SUV 215/65 R16 98H
Ціни на Goodyear EfficientGrip 2 SUV 215/65 R16 98H |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 215/65 R16 98H | від 4 094 грн. | 35 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 215/65 R16 98V | від 5 222 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →