Літня шина Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/65 R17 102H
Відео 12Фото 7 |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/65 R17 102H 225/65 R17 102 H 225/65 R17 106 V |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Купити Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/65 R17 102H
Усі ціни 35 →Шина GoodYear EfficientGrip 2 SUV 225/65 R17 102H | 5 001 грн. |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/65 R17 102H | 5 483 грн. |
Goodyear EFFICIENTGRIP 2 SUV 225/65 R17 102H (9042194166) | 7 560 грн. |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/65 R17 102H | 5 300 грн. |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/65 R17 102H | 5 291 грн. |
Літня гума Goodyear EfficientGrip SUV зарекомендувала себе у власників автомобілів із високим центром важкості суто в позитивному ключі. Однак випустили цю модель ще 2011 року. Через 10 років на зміну їй прийшла друга редакція шини.
Висока безпека «сухого» водіння
Протекторний малюнок шина запозичала у легковій візаві Goodyear EfficientGrip Performance 2. З тією різницею, що в моделі для кросоверів і позашляховиків реалізована технологія Dry Stability Plus, націлена на високу безпеку водіння по сухому асфальту. Кістяк технології формують широкі ребра в центральній секції протектора, що працюють спільно з гумовим компаундом, який витримує високі температури розжареного дорожнього полотна.
«Мокре» гальмування
У мокрих умовах дистанцію гальмування шини покликана зменшити ще одну технологічну розробку Goodyear, названу Wet Braking Technology. М'яка гума блоків протектора дозволяє їм згинатися для збільшення контактної плями та прискорення відтоку води. Модель дарує повний контроль за дорожньою ситуацією на мокрих покриттях. Також покришка має покращену тягу на гравійних дорогах.
Тривала ходимість
Еластичність протектора шини разом з гнучкістю функціональних блоків - прямий шлях до зменшення зносу та зниження ймовірності розтріскування гуми. Щодо експлуатаційного ресурсу модель має ходимість на добру чверть більше, ніж було у попередниці. На додаток гума має низький опір коченню, що дозволяє економити паливо і зменшує шкідливі вихлопи в атмосферу.
Модификації Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/65 R17 102H
Ціни на Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/65 R17 102H |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/65 R17 102H | від 5 001 грн. | 35 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 225/65 R17 106V | від 5 373 грн. | 32 пропозиції |