Літня шина Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/55 R16 91W
Відео 26Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/55 R16 91W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/55 R16 91W
Усі ціни 6 →Goodyear EFFICIENTGRIP PERFORMANCE 2 205/55 R16 91W (9022237608) | 5 350 грн. |
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/55 R16 91W | 4 810 грн. |
Шины Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/55 ZR16 91W | 3 810 грн. |
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/55 R16 91W 542451 | 3 515 грн. |
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/55 R16 91W | 3 745 грн. |
Goodyear EFFICIENTGRIP PERFORMANCE 2 205/55 R16 91W (9034635448) | 5 350 грн. |
Змінював шини навесні, ось літо від'їздив, готовий оцінити. Це не найкращі шини з усіх, які мені доводилося пробувати, але особливих претензій до виробника не маю. Відразу після перевзуття відчувається м'якість і легкість, ось відчутно. Але від цього вони не гірші, на мокрій трасі поводяться чудово. Брав економічні. Якщо чесно до певного часу, до часу вважав, що це маркетинговий хід, і як показує практика я майже мав рацію))) економія є, але мінімальна. Мені складно зробити висновок це через шини або з якоїсь іншої причини. Але можу сказати, що економія настільки мізерна, що навіть не варто над цим морочитися. А ось що дійсно добре, то це асиметричний протектор у поєднанні з м'якістю. Відмінно згладжує нерівності, але при цьому не помітив валкості. При входженні в поворот автомобіль так само стійкий, як і з симетрією, але вони менш шумні. За підсумками літа оцінив своїм не дуже професійним поглядом знос - начебто «носяться» краще не дорогі, зносостійкі, м'які (комфортно) заявлені як економічні, але різниці зі звичайними немає Ruslan: користуюся Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/55 R16 91H кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/55 R16 91W
Ціни на Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/55 R16 91W |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/55 R16 91H | від 3 565 грн. | 29 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/55 R16 91V | від 3 410 грн. | 35 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/55 R16 91W | від 3 515 грн. | 6 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/55 R16 91Y | від 3 280 грн. | 41 пропозиція | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/55 R16 94V | від 4 734 грн. | 4 пропозиції | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/55 R16 94W | від 4 156 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →