Літня шина Goodyear EfficientGrip Performance 225/55 R17 97W BMW/Mini
Відео 14Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip Performance 225/55 R17 97W BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip Performance 225/55 R17 97W BMW/Mini
Усі ціни 16 →Шина GoodYear EfficientGrip Performance 225/55 R17 97W * | 4 499 грн. |
Goodyear EfficientGrip Performance 225/55 ZR17 97W * | 4 816 грн. |
Goodyear EfficientGrip Performance 225/55 ZR17 97W * | 4 081 грн. |
Goodyear EfficientGrip Performance 225/55 R17 97W * #REF! | 5 170 грн. |
Goodyear EfficientGrip Performance 225/55 R17 97W * | 4 691 грн. |
ще 11 пропозицій
Відгуки 139 | 4 9 55 69 |
Відмінна гума, їжджу 3й сезон. Ідеальний баланс комфорту, керованості та економічності. Акустичний комфорт, керованість, аквапланування, зносостійкість Не помітив Максим: користуюся Goodyear EfficientGrip Performance 225/45 R17 91W більше року |
Шукав за відгуками тиху гуму. Вибрав цю. Нова, виробництво Польща. Розчарувала. Вона справді безшумна на ідеальному асфальті. Але в Україні такого покриття небагато. На трасі шини починають підвивати вже на 40-50 км/год. На сто вже дискомфортно. До цього їздив на ContiEcoContact 5, у яких рівень шуму заявлений на рівні 71 дБ (проти 68 дБ даної моделі) – в автомобілі було суттєво тихіше. Безшумна на ідеальному асфальті. Досить м'яка. Завиває на трасі. Arsen Kazydub: користуюся Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R16 92H кілька місяців |
не помітив перша яма і одна шина розлетілася на боковині (знав би таку не купував. Для наших доріг потрібна міцна гума користуюся Goodyear EfficientGrip Performance 205/55 R16 91V більше року |
Показано 3 з 139 відгуків
ще 10 відгуків
3 лютого 2022, 09:01
Сравнить шины #
Какую шину лучше выбрать на Форд Фокус 2 Goodyear EfficientGrip Performance 205/55 R16 91V или Eagle Sport в этом же размере. В чем у них разница.
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
Модификації Goodyear EfficientGrip Performance 225/55 R17 97W BMW/Mini
Ціни на Goodyear EfficientGrip Performance 225/55 R17 97W BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip Performance 225/55 R17 97H | від 5 990 грн. | 1 пропозиція | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 225/55 R17 97W | від 4 593 грн. | 35 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 225/55 R17 97W BMW/Mini | від 4 081 грн. | 16 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 225/55 R17 97Y | від 4 828 грн. | 13 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 225/55 R17 97Y Mercedes-Benz | від 4 786 грн. | 18 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 225/55 R17 101V | від 5 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 225/55 R17 101W | від 4 669 грн. | 12 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 225/55 R17 101Y | від 4 660 грн. | 17 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 225/55 R17 101Y Run Flat | від 7 925 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →